Blue City - Galeriehandlowe.pl-jpg

Nowe sklepy w Blue City

Blue City ma nowych najemców modowych. Sklepy w centrum handlowym otworzyły marki: Cross Jeans oraz Starshop.


Centrum Handlowe Blue City wciąż wzbogaca i urozmaica grono swoich najemców. W centrum pojawiły się dwa nowe sklepy: Cross Jeans, który zajmuje powierzchnię 97 m.kw. oraz Starshop o powierzchni 95 m.kw. Sklep Cross Jeans to marka, która jest obecna na europejskich rynkach od początku lat 90. i tworzy jeansowe kolekcje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalność, jakość i nowoczesność wykonania.

Z kolei Starshop (dawniej Converse) sprzedaje oryginalne i markowe obuwie Caterpillar, Converse, Mercell, Skechers, New Balance, Havaianas, Crocs, National Geographic i wiele innych firm. Ponadto klienci znajdą tu akcesoria typu plecaki i torby, czapki, skarpety.

To nie koniec nowości w Blue City. Wkrótce otworzymy kolejne nowe sklepy. W ten sposób odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Atrakcyjny tenant mix jest jednym z gwarantów popularności centrów handlowych i wysokiej odwiedzalności – mówi Anna Gut, dyrektor ds. wynajmu Blue City.

Cross Jeans oraz Starshop znajdują się na poziomie +1.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową, koncept wielokrotnie wyróżniany za komfort zakupów i przyjazność klientom, doceniony za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

Blue City to obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, kino, fitness klub, liczne atrakcje dla dzieci, a także kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Centrum to unikalne pod wieloma względami miejsce.

Obiekt jest zarządzany przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu centrami handlowymi. Na jego czele stoi Yoram Reshef – Dyrektor Generalny, wielokrotnie nagradzany jako najlepszy w Polsce manager w dziedzinie centrów handlowych. Z polskim rynkiem nieruchomości jest związany od 1995 roku.

Źródło: Blue City

Fotografia: Blue City

Data publikacji: 6 maja 2021