Rafał Mastalerz - eSmokingWorld

Nowy ekspert w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe

Rafał Mastalerz Dyrektor Zarządzający siecią eSmoking World dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe. To doświadczony lider z ponad 15 letnim doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu ludźmi, wnoszącym do zespołu pasję i energię.


Rafał Mastalerz to zorientowany na wyniki profesjonalista, czego dowodem są sukcesy na wielu stanowiskach w szeroko rozumianym dziale marketingu i sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata związany z obszarem retailu, gdzie odpowiadał za rozwój programu lojalnościowego, subskrypcji, aktywacji konsumenckiej oraz transformację footprintu. Obecnie zarządza siecią eSmoking World, która jest częścią grupy BAT, będąc odpowiedzialnym zarówno za wynik komercyjny, jak również rozwój i egzekucję strategii marketingowej.”

eSmoking World to największa multibrandowa sieć sprzedaży e‍-‍papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Polsce. Sieć liczy prawie 400 specjalistycznych sklepów, w których profesjonalna obsługa oferuje produkty dopasowane do potrzeb konsumentów.

Źródło: eSmoking World

Fotografia: eSmoking World

Data publikacji: 11 maja 2022