Toruń Plaza

Nowy najemca w Toruń Plaza – Black Red White

Doskonałe wiadomości płyną z Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza. Do aktualnej oferty najemców Centrum dołącza dobrze znany brand z kategorii dom i wnętrze. Możemy ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z największą polską grupą meblarską – Black Red White. To ogromna zmiana w portfolio Centrum. Już wkrótce klienci będą mieli możliwość nie tylko udekorować, ale także urządzić i wyposażyć wnętrza swoich czterech ścian od A do Z.


Black Red White zajmie lokal po sklepie z zabawkami Toys”R”Us o powierzchni około 1280 mkw., zlokalizowany na pierwszym piętrze Centrum obok kina Cinema City. Firma ta jest największą polską grupą meblarską, producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od ponad trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek. Black Red White prowadzi sprzedaż swoich produktów w ponad 70 salonach firmowych oraz wielu punktach partnerskich. Obecna jest również na 55 rynkach zagranicznych m.in. w Chorwacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych, Japonii czy w krajach skandynawskich.

Nowy salon Black Red White pierwszych klientów przyjmie już we wrześniu tego roku. Będzie to czwarta lokalizacja marki w Toruniu – pierwsza w typowo handlowo-rozrywkowym centrum. Sklep ten urozmaici profil najemców Toruń Plaza i znacznie poszerzy dotychczas dostępną w Centrum ofertę produktów z kategorii dom i wnętrze.

Toruń Plaza to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w województwie kujawsko-pomorskim otwarte w listopadzie 2011 r. Mieści się przy ul. Broniewskiego w Toruniu i zajmuje powierzchnię ponad 40 tys. m kw., na których oferuje swoim klientom bogaty wybór znanych i cenionych marek. W gronie najemców tego centrum znajdują się m.in. Zara, MassimoDutti, Bershka, Stradivarius, Pull& Bear, H&M, NewYorker, C&A, pełne portfolio marek należących do grupy LPP, dwupoziomowy salon TK Maxx oraz wielkopowierzchniowe sklepy Martes Sport, Sports Direct i Mediaexpert. To również w Toruń Plaza znajdują się supermarket Lidl, całodobowa siłownia CityFit, 8-salowe kino Cinema City, jedyna w Toruniu wielotorowa kręgielnia Lucky Star, a także szeroka oferta restauracji i kawiarni.

Źródło: Toruń Plaza

Fotografia: Toruń Plaza

Data publikacji: 30 września 2021