Tefal M1 Kraków - magazyngalerie.pl

Nowy salon Tefal w Centrum Handlowym M1 Kraków

Tefal, marka znana wszystkim smakoszom, oferująca najnowszą technologię oraz innowacyjne rozwiązania pomagające w gotowaniu, otworzyła nowy salon w Centrum Handlowym M1 Kraków.


W narożnym, położonym w doskonałej lokalizacji lokalu o powierzchni ponad 220 m kw. dostępne będą wszystkie wiodące produkty oferowane przez markę Tefal w Polsce. W sklepie klientów powitają eksperci Tefal, którzy zaprezentują sprzęt, doradzą i pomogą w jego konfiguracji. Sklep Tefal jest miejscem, do którego można przyjść i przetestować kawę z ekspresów, wypróbować odkurzacz albo… zrobić sobie smoothie! A jeśli kawa zasmakuje, zawsze będzie można kupić automatyczny ekspres marki KRUPS lub innowacyjne oraz funkcjonalne odkurzacze, które ułatwiają codzienne porządki.

Centrum Handlowe M1 posiadające w swojej ofercie ponad 112 sklepów jest obecne w Krakowie od ponad dwudziestu lat i jest jednym z ulubionych miejsc zakupowych krakowian, stąd tak bardzo się cieszymy, że możemy poszerzyć naszą ofertę o sklep marki Tefal, wiodącego producenta małego AGD na świecie

mówi Jakub Jarczewski PR Dyrektor Działu PR METRO PROPERTIES.

Centrum Handlowe M1 Kraków to miejsce z Krakowską Duszą. Ten wyjątkowy obiekt handlowy inspirowany jest kulturą i architekturą starego Krakowa, wpisał się na stałe w krajobraz miasta. Dzięki oryginalnym wnętrzom zakupy w M1 stają się przyjemnością. To tutaj na powierzchni ponad 50 tys. m kw., pod jednym dachem można znaleźć szeroką ofertę punktów handlowo-usługowych, w tym butiki i sklepy branżowe. Dla Klientów M1 przygotowany jest parking liczący ponad 1300 miejsc postojowych, w tym miejsca dla opiekunów z dzieckiem oraz osób niepełnosprawnych W okresie letnim zapraszamy również do korzystania z bezpłatnego parkingu strzeżonego dla rowerów.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Źródło: Metro Properties

Fotografia: Metro Properties

Data publikacji: 18 lutego 2021