Magnolia Park_Nowy salon SMYK_1

Nowy SMYK w Magnolia Park. Zobacz nową odsłonę kultowego salonu!

Nowy salon, nowoczesna przestrzeń, a co za tym idzie – jeszcze więcej dziecięcych artykułów i zabawek. Salon SMYK w Magnolia Park zmienił lokalizację i aranżację.


Salon SMYK w Magnolia Park od 9 lutego działa w nowej lokalizacji – na poziomie 0, w okolicy hipermarketu Carrefour. Nowe otwarcie to również moc atrakcji dla dzieci i promocje. Do 12 lutego klienci mogą liczyć na 20% zniżki na ubrania, buty, zabawki i akcesoria niemowlęce. W najbliższych dniach na najmłodszych czekają również interesujące animacje, tj. balonowe zoo czy warsztaty z ozdabiania przypinek.

Obok nowego salonu SMYK z pewnością nie da się przejść obojętnie. Cieszymy się, że ta popularna marka, zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, postanowiła jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją obecność w Magnolia Park. SMYK to nie tylko sklep, ale cała kraina, w której spełniają się dziecięce marzenia.

– mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektorka centrum handlowego Magnolia Park

i dodaje, że obecny salon SMYK otwarty jest w standardowych godzinach Magnolia Park i już zaprasza na zakupy.

SMYK to kultowa marka, której produkty już od 40 lat goszczą w pokojach dzieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz na Bliskim Wschodzie. SMYK oferuje szeroki wybór odzieży, obuwia, zabawek i akcesoriów dla dzieci w wieku 0-14 lat. W salonach SMYK można kupić produkty marek własnych SMYKA – ubrania Cool Club oraz zabawki i akcesoria niemowlęce Smiki, a także produkty znanych i lubianych międzynarodowych producentów zabawek, tj. Lego, Mattel czy Hasbro.

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji ok. 3 tys. darmowych miejsc parkingowych. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki. Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, nowy, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne.

Źródło: Magnolia Park

Fotografia: Magnolia Park

Data publikacji: 11 lutego 2022