Millenium Hall

Od 10 lat Millenium Hall wyznacza trendy, będąc niekwestionowanym liderem na Podkarpaciu

Już samo spektakularne otwarcie Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie zapowiadało nie tylko nową jakość na rynku centrów handlowych, ale przede wszystkim innowacyjne podejście do współistnienia wielu funkcji. Warto zaznaczyć, że wtedy nieczęsto spotykanych w obiektach komercyjnych. Po dekadzie śmiało można powiedzieć, że właśnie prekursorskie działania nie tylko bardzo spodobały się mieszkańcom Podkarpacia, ale stały się naturalną częścią ich życia.


Skupienie w jednej przestrzeni największej oferty handlowej, usługowej z urzędami, centrum medycznym oraz wielu działalności rozrywkowych, kulturalnych, sportowych, edukacyjnych spowodowało, że Millenium Hall kojarzy się na przestrzeni dziesięciu lat z centrum codziennego życia.

Również dzięki unikalnej architekturze, sprzyjającej organizacji imprez zarówno wewnątrz obiektu, jak i na znajdującym się w jego sercu skwerze, Millenium Hall jest miejscem odbywania się licznych koncertów oraz różnych innych wydarzeń, gromadzących kilkutysięczną publiczność. Na skwerze, codziennie w sezonie letnim działa strefa zabaw dla dzieci z fontanną multimedialną, natomiast zimą lodowisko. Właśnie intensywna, różnorodna i konsekwentna działalność rozrywkowa i kulturalna miała ogromny wpływ na to, że Millenium Hall stało się nie tylko ulubionym miejscem zakupów, ale również miejscem spędzania wolnego czasu.

Część obiektu stanowi jedyny na Podkarpaciu hotel sieci Hilton Garden Inn wraz z centrum konferencyjnym. W wyniku synergii tak ogromnej różnorodności działalności oraz bogatej oferty handlowej klienci najchętniej na Podkarpaciu dokonują zakupów i korzystają z wszystkich atrakcji.

Millenium Hall – największe Centrum Kulturalno – Handlowe w Polsce południowo – wschodniej, po 10 latach działalności, dzięki ciągłemu rozwojowi i poszerzaniu oferty o nieobecne do tej pory, liczące się marki światowe, od dekady zajmuje pozycję lidera wśród podkarpackich galerii handlowych. Potwierdzają to swoją obecnością marki z grupy premium oraz wiodące sieci, które powiększają swoje salony i często decydują o pozostawieniu jedynej lokalizacji na Podkarpaciu dla swoich marek właśnie w Millenium Hall. Można przywołać przykłady Massimo Dutti, Tommy Hilfiger, Marella, Liu Jo, TK Maxx oraz ZARA, która tutaj właśnie w ostatnim czasie znacząco powiększyła i otworzyła swój pierwszy w Europie salon według najnowszego konceptu.

Millenium Hall posiada największą powierzchnię handlową w regionie – GLA 58 000 m.kw. Sukces odwiedzalności i zainteresowania Klientów opiera się na wszechstronnej ofercie zakupowej, usługowej oraz kulturalno – rozrywkowej. 10 Lat to statystyki obiektywne, takie jak chociażby: 2 miliony 630 godzin 160 minut pracy centrum, podczas których centrum odwiedziło ponad 80 milionów osób. W ślad za tymi przykładami pojawia się wiele liczb pokazujących rozmach, ogrom pracy, ale przede wszystkim niezaprzeczalny sukces Millenium Hall.

Źródło: Millenium Hall

Fotografia: Millenium Hall

Data publikacji: 14 września 2021