TOUS w Designer Outlet Warszawa - Magazyn Galerie Handlowe

Outletowy salon marki Tous otwarty w Designer Outlet Warszawa

W dniu 19 grudnia marka premium powitała klientów w nowej części Designer Outlet Warszawa. Pierwszy i jedyny salon w formacie outletowym w Polsce otworzyła znana hiszpańska marka biżuteryjna Tous.


Tous to sto lat tradycji zegarmistrzowskiej i jubilerskiej. Powstał w 1920 roku w niewielkiej pracowni w Manresie – małym katalońskim miasteczku. Ale słynny symbol misia, który rozsławił projekty marki znany jest dopiero od lat 80., i od tego czasu podbija serca wielbicielek biżuterii i pięknych akcesoriów. Dzieje się tak, ponieważ uroczy miś budzi skojarzenia z ciepłymi wspomnieniami z dzieciństwa i przypomina o najszczęśliwszych chwilach. Tous to też niepowtarzalne pachnące opakowania z dzwoneczkiem, które same w sobie sprawiają radość obdarowywanej osobie.

W wyjątkowej ofercie cenowej, zawsze tańszej o minimum 30 proc. od cen regularnych, klienci znajdą niepowtarzalną biżuterię, dodatki oraz akcesoria tej kultowej hiszpańskiej marki. Salon Tous jest zlokalizowany w sąsiedztwie Lacoste, zajmuje lokal o powierzchni 68 m.kw. i jest kolejną z zapowiadanych premier w nowo powstałej części handlowej centrum.

Designer Outlet Warszawa oferuje dzięki ponad 100 markom i wyjątkowym rabatom najlepsze możliwości zrobienia zakupów. Zaledwie 30 minut od przepięknego centrum Warszawy i 20 minut od Lotniska Chopina w Warszawie. Architektura budynku nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta, w którym widoczne są wpływy późnego baroku. Marki obecne w obiekcie to m.in: Boss, Tommy Hilfiger, Liu Jo, Furla, Michael Kors oraz wiele innych brandów, oferujących najwyższej jakości produkty. Asortyment sklepów oferowany jest przez cały rok w cenach niższych o 30 do 70%.

Designer Outlet Warszawa zqarządzany jest przez ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji. Firma zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Bazy danych RETAIL

Źródło: Designer Outlet Warszawa

Fotografia: Designer Outlet Warszawa

Data publikacji: 29 grudnia 2020