Panel Ekspercki o technologiach wspierających zarządzanie obiektami sieciowymi już 12 kwietnia, online!

Panel Ekspercki „Technologie wspierające zarządzanie obiektami sieciowymi – realna wizja jutra” to wydarzenie gromadzące ekspertów rynku retail, które odbędzie się już 12 kwietnia online. Podczas spotkania organizowanego przez firmę Velis Real Estate Tech będzie możliwość posłuchania przedstawicieli takich firm, jak między innymi LPP, Empik czy Auchan.


Eksperci z branży retail podzielą się swoją wiedzą między innymi na temat tego, w jaki sposób zarządzają rozproszonymi obiektami sieciowymi, jakie rozwiązania wykorzystują w swojej codziennej pracy oraz jaki element musi iść w parze razem z dynamiczną ekspansją sieci nieruchomości.

Wydarzenie podzielone jest na dwa panele:

I. Panel “Współczesne zarządzanie rozproszonym portfelem obiektów”, w którym prelegenci będą rozmawiać między innymi o gromadzeniu i analizie big data, optymalizacji procesów oraz nowoczesnych systemach informatycznych, które pomagają sprostać współczesnym wyzwaniom w zarządzaniu rozproszonym portfelem obiektów.

Prelegenci:
• Magdalena Chojnacka-Gabriel, Koordynator ds. Inwestycji, LPP
• Grzegorz Kossakowski, Head of Facility Department, Empik
• Adrian Stolarczyk, Country Facility Manager, AmRest
• Adam Hołownia, Koordynator Techniczny, Auchan

Moderator:
• Adam Penkala, Board Member, Head of Marketing and Global Expansion Department, Velis Real Estate Tech

II. Panel “Nowoczesne usługi zarządzania i utrzymania technicznego obiektów sieciowych” – jego tematyka dotyczy zagadnień z obszaru facility management (FM) i ich istotnej roli w obiektach sieciowych oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pomagają w optymalizacji procesów i generowaniu oszczędności.

Prelegenci:
• Wojciech Pawłowski, Managing Director, Dussmann Polska
• Reprezentant z ISS
• Reprezentant z FBSerwis

Moderator:
• Dariusz Meres, Business Development Manager, Velis Real Estate Tech

Panel Ekspercki organizuje firma Velis Real Estate Tech, która dostarcza innowacyjne rozwiązania PropTech do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i przemysłowymi. Swoje autorskie oprogramowanie Singu wdrożyła już w ponad 13 000 obiektów na 5 kontynentach.

Udział w panelu jest bezpłatny – link do rejestracji. Zapraszamy!

Źródło: Velis

Fotografia: Velis

Data publikacji: 25 marca 2022