Blue City Pepe Jeans

Pepe Jeans w Blue City

Blue City systematycznie poszerza ofertę o kolejne znane marki, oferując klientom dostęp do najlepszych sklepów. Do grona najemców centrum dołączyła właśnie marka Pepe Jeans.


Pepe Jeans to brytyjska marka, która powstała w 1973 roku w Londynie i szybko stała się jednym z liderów na rynku odzieży denim i casualowej. W ofercie sklepu w Blue City znajduje się bogaty wybór spodni damskich, męskich od sylwetki slim po wygodne luźne spodnie, a także sukienki, T-shirty, koszule, swetry, kurtki, obuwie, torby i wiele innych akcesoriów. Sygnowana marką Pepe Jeans odzież, ma doskonałą jakość, jest wygodna i funkcjonalna i z pewnością trafi w gusta najbardziej wymagających klientów. Nowy sklep zajmuje lokal o powierzchni 177 mkw. i znajduje się na poziomie -1 obok pasmanterii Amiqs.

Blue City to unikalne w skali kraju centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, nowoczesne kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.


Sesje fotograficzne centrów handlowych

Źródło: Blue City

Fotografia: Blue City

Data publikacji: 30 września 2021