Pierwszy salon BOSS Outlet na Śląsku w Designer Outlet Sosnowiec

Pierwszy salon BOSS Outlet na Śląsku w Designer Outlet Sosnowiec

Znana z dyskretnego luksusu, doskonałego krawiectwa i znakomitej jakości marka BOSS otworzyła pierwszy i jedyny na Śląsku salon BOSS Outlet. Już od 4 marca zaprasza do Designer Outlet Sosnowiec.


Pierwszy na Śląsku salon premium BOSS Outlet, ma aż 176,90 mkw. powierzchni i dostępne są w nim kolekcje ubrań oraz akcesoria marki. – Nowo otwarty salon BOSS Outlet to kolejna marka premium, uzupełniająca tenant mix Designer Outlet Sosnowiec. To otwarcie cieszy nas tym bardziej, że marka na swój pierwszy i jedyny sklep outletowy w regionie wybrała właśnie nasze centrum. To sygnał, że jesteśmy ważnym partnerem biznesowym dla najemców z segmentu premium. – powiedział Dariusz Obołończyk Centre Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Marki BOSS nie trzeba przedstawiać. Od lat dwudziestych ubiegłego wieku roku oferuje wysokie, znane z jakości wykonania, doskonałe krawiectwo. Cechuje ją przede wszystkim klasyczny biznesowy design. BOSS to nie tylko znakomicie skrojone garnitury i stylizacje biurowe. W projektach z metką Hugo Boss nie brakuje również propozycji casualowych i sportowych idealnych na weekend czy wakacje. To, co łączy każdą kolekcję z pracowni BOSS to fakt, że w każdym wydaniu tworzy nienaganne stylizacje odzwierciedlające nowoczesny, modny look. Oryginalne fasony i wysokogatunkowe materiały kolekcji Menswear, w połączeniu z doskonałym wyczuciem stylu, podkreślają osobowość mężczyzny. Dają mu komfortowe poczucie, że jest świetnie ubrany w każdej sytuacji. Lifestylowy BOSS Green to ultranowoczesne mocne kolory, odzwierciedlające dynamiczny, aktywny lifestyle, a nowatorska, miejska linia HUGO świetnie sprawdza się po pracy, w bardziej swobodnych sytuacjach. To propozycje dla mężczyzn ceniących jakość premium i nienaganny wygląd w każdej sytuacji, zarówno tej oficjalnej jak i bardziej swobodnej.

Pierwszy salon BOSS Outlet na Śląsku w Designer Outlet Sosnowiec

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy trasie S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Dzięki ponad 100 markom (takim jak np. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom niższym od 30 do 70% przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają wyjątkowe wrażenia zakupowe. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1200 samochodów.

Źródło: ROS Retail Outlet Shopping

Fotografia: ROS Retail Outlet Shopping

Data publikacji: 12 marca 2021