Pierwszy salon Nectar Bath Treats w Europie otwarto w centrum handlowym Magnolia Park - fot1

Pierwszy salon Nectar Bath Treats w Europie otwarto w centrum handlowym Magnolia Park

Amerykańska marka Nectar Bath Treats decyduje się na wynajem powierzchni handlowej w zarządzanym przez Multi wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park.


Marka Nectar Bath Treats wywodzi się z Las Vegas, obecna jest również w Los Angeles. Umową najmu w niedawno przebudowanej Magnolia Park Nectar Bath Treats rozpoczyna szerszą ekspansję poza kontynentem amerykańskim. Planuje otworzyć podobne sklepy w Dubaju i na Hawajach. Obecnie Multi Poland prowadzi negocjacje z Nectar Bath Treats na najem lokali w innych centrach handlowych zarządzanych przez Multi w Polsce.

Wybór Magnolia Park przez Nectar Bath Treats na lokalizację pierwszego sklepu w Europie to dowód na atrakcyjność tego centrum handlowego wśród najemców jak i klientów

mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

– Prognozowaliśmy, że pojawią się na europejskim rynku zupełnie nowe formaty najemców. Nectar Bath Treats jest tego potwierdzeniem. To kolejny przykład bogatej sieci kontaktów Multi Corporation w branży handlu detalicznego i pozytywnych efektów przebudowy zarządzanych obiektów – dodaje Anna Fabianowska,

Marka jest znana z kolorowego wystroju salonów oraz wesołego, inspirowanego cukiernictwem, designu produktów. Sklepy tej marki sprzedają peelingi do ciała, bomby i sole kąpielowe czy fantazyjne mydła i masła do ciała. Sole kąpielowe przypominają mleczne shake’i, masła do ciała – owocowe smoothie, z kolei mydła wyglądają jak babeczki, ptysie z bitą śmietaną, oponki, lody na patyku czy torciki. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie z naturalnych składników. Zgodnie z filozofią Nectar Bath Treats: Najważniejszym składnikiem dobrego wyglądu i samopoczucia jest radość, a niezła zabawa może być bardzo praktyczna.

– Cieszymy się, że tak oryginalna i ciekawa marka debiutuje w Europie właśnie we Wrocławiu, w Magnolia Park – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager Multi Poland. – To potwierdza, że Multi Corporation ma silną i ugruntowaną pozycję zarówno na regionalnym rynku, jak i w Europie, w tym doskonałą rozpoznawalność, a nasi partnerzy inwestycyjni dostrzegają potencjał rozwoju swoich biznesów w zarządzanych przez nas obiektach.

Multi Poland, polski oddział Multi Corporation, skomercjalizowało w ciągu ostatniego roku blisko 43 tys. mkw. powierzchni GLA w 6 zarządzanych przez siebie centrach handlowych w Polsce. Efektem zrealizowanej rozbudowy powierzchni w Magnolia Park (100 tys. mkw. GLA) jest również większa liczba lokali do komercjalizacji. Wśród największych umów podpisanych ostatnio przez Multi Poland są m.in. dwa hipermarkety Carrefour, dwa dyskonty: Action i HalfPrice, a także drugi w Europie salon LG Brand Store. Umowy najmu podpisały również: Pinko, New Balance, Top Secret, Recman, Originals, Dante, Homla, Orange, T-Mobile, Kraina Serów, Decimas, Distance, Sephora, Tattum, Crocs, Time Trend, The Body Shop, Vissavi i Komfort.

Źródło: Magnolia Park

Fotografia: Magnolia Park

Data publikacji: 18 stycznia 2022