Pierwszy sklep CeX w Warszawie

Pierwszy sklep CeX w Warszawie już otwarty

10 sklepów CeX w Polsce i ponad 600 na całym świecie. Wiodąca w wymianie telefonów, elektroniki i gier firma pochodząca z Wielkiej Brytanii otwiera swój dziesiąty punkt w Polsce na ul. Marszałkowskiej 87. Ponad 100 metrów kwadratowych technologicznych nowinek i retro sprzętów wraz z najszerszą ofertą gier w Polsce. Otwarcie nastąpiło 12 marca z towarzyszącymi mu zabawami i konkursami.


Sklep CeX w Warszawie to miejsce w wyjątkowym stylu — lokal wyremontowany od góry do dołu oferuje rozszerzoną gamę elektroniki, którą klienci mogą kupować i sprzedawać. Zakupy w CeX są łatwe i bezpieczne dzięki dwuletniej gwarancji, a wymiana swojego sprzętu na lepszy jest tańsza, bo uwzględnia podwyższoną kwotę skupu — na voucher. Stare gadżety, telefony oraz gry można wymienić na dowolne produkty dostępne w sklepie lub ofercie internetowej. Klienci mogą również otrzymać gotówkę od ręki w sklepie, pozbywając się swoich starych sprzętów i gier. Wszystkie ceny skupu są dostępne online oraz w sklepie, co zapewnia szybką, przyjazną i uczciwą transakcję. Podczas wielkiego otwarcia została zorganizowana zabawa, w której chętni będą mogli zgarnąć vouchery do sklepu.

Płacąc klientom za ich produkty CeX wspiera lokalną ekonomię. Wiele można zdziałać dla dobra środowiska, pozbywając się niepotrzebnych gier telefonów i gadżetów, które kupione przez ludzi, którzy ich potrzebują, zmniejszą popyt na nowe egzemplarze. W 2022 roku firma spodziewa się zapłacić klientom za produkty co najmniej 3 000 000 złotych, jednocześnie dając drugie życie ponad 40 000 gadżetów i gier.

CeX to największa w Wielkiej Brytanii platforma wymiany, w której drugie życie otrzymało ponad 300 milionów produktów, jednocześnie wypłacając klientom ponad 2 miliardy funtów. Wszystkie sprzęty i media są rygorystycznie testowane i odsprzedawane z bezkonkurencyjną 2-letnią gwarancją, realizowaną przez sieć sklepów w 12 krajach.

Źródło: Cex

Fotografia: Envato

Data publikacji: 14 marca 2022