Camicissima w Designer Outlet Warszawa - 1

Pierwszy w Polsce outletowy salon marki Camicissima w Designer Outlet Warszawa

Znana włoska pracownia koszul – Camicissima otworzyła swój pierwszy polski salon outletowy w Designer Outlet Warszawa. Tym samym marka powiększyła zarówno coraz liczniejsze grono salonów z włoską modą premium, jak i ofertę kierowaną do mężczyzn.


Salon Camicissima zajmuje powierzchnię 96 mkw., na której klienci znajdą szeroki wybór koszul, spodni, dzianin, odzieży wierzchniej oraz akcesoriów. Marka oferuje jednak coś jeszcze – wyjątkową usługę personalizacji. Klienci mogą na miejscu poprosić o wyhaftowanie swoich inicjałów lub symbolu szczęścia na każdej z zakupionych koszul.

Szeroka oferta Camicissima to linie: Permanent i Classic dla tych, którzy noszą się formalnie i elegancko, Trendy dla podążających za najnowszymi propozycjami sezonu oraz ubrania Non Iron, które zachowują idealny wygląd i fason przez cały dzień. Wszystkie kolekcje wykonane są w 100 proc. z najwyższej jakości bawełny i uszyte z największą precyzją. Do utrzymania znakomitej jakości zobowiązuje markę 90 lat historii włoskiego krawiectwa przekazywanej już czwartemu pokoleniu. Założona w 1931 roku Camicissima obecnie posiada ponad 350 butików w 30 krajach na całym świecie, m.in. we Francji, Arabii Saudyjskiej, Szwajcarii czy RPA.

Cieszymy się, że pierwszy w Polsce outletowy butik tej marki otworzył się właśnie w Designer Outlet Warszawa. To znakomite uzupełnienie lubianej przez naszych klientów oferty mody męskiej z segmentu premium

– skomentowała Katarzyna Ciemińska, Centre Manager Designer Outlet Warszawa.

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć m.in.: Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów. W 2020 roku Designer Outlet Warszawa został nagrodzony srebrną statuetką „Najlepsze Centrum Wyprzedażowe Roku – Best Performance“, w jednym z najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – PRCH Retail Awards.


Sesje fotograficzne sklepów - Impatient Studio

Źródło: ROS Retail Outlet Shopping

Fotografia: ROS Retail Outlet Shopping

Data publikacji: 13 lipca 2021