Galeria Rumia

Podsumowanie roku 2021 w Galerii Rumia

W drugiej 2021 połowie roku Galeria Rumia zmieniła właściciela, została nim firma GT, a projekt był wynikiem współpracy spółek PKB Inwest Budowa oraz Master Development Poland. Inwestorzy powierzyli zarządzanie obiektem firmie IMV Polska, ale to nie jedyne zmiany.


Zgodnie z założeniami nowego właściciela w Galerii Rumia nastąpiło kilka znaczących zmian. Jednym z nich jest nowe hasło Galerii – „Zawsze na fali”. Nowe hasło zapowiedziało zmiany jakie już możemy zauważyć, czyli nowa jakość w zarządzaniu i funkcjonowaniu obiektu oraz szybki rozwój i wzrost znaczenia Galerii na lokalnym rynku.

W 2021 roku Galeria podjęła również szereg akcji prospołecznych oraz prosprzedażowych. W ramach rozpoczynającego się roku szkolnego odbyła się akcja “Złów szkolną wyprawkę”, a jesienny okres umilony został wydarzeniem “Powitaj jesień z Galerią Rumia”. W listopadzie odbyła się akcja skierowana do uczniów szkół podstawowych pt.“ Wielkie choinek ubieranie”, która trwała ponad trzy tygodnie. Klienci Galerii Rumia głosowali na najładniejszą choinkę przygotowaną przez uczniów, łącznie oddano ponad 20 tyś głosów. Natomiast w przedświątecznym okresie zorganizowany został event pt. “Świąteczne Prezentobranie”. Wszystkie akcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na stale rosnący wskaźnik footfall.

W 2022 roku oferta handlowa Galerii Rumia powiększy się również o nowych najemców, Depil Concept, Action oraz Sinsay. Kolejne umowy najmu są w trakcie formalizowania, dzięki czemu Galeria Rumia znacznie wzmocni ofertę i niejednokrotnie zaskoczy swoich klientów.

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw. Do dyspozycji klientów jest przestronny, zadaszony parking, który pomieści 460 samochodów. Na trzech poziomach znajduje się 90 lokali, przeznaczonych na sklepy oraz punkty usługowe. Wśród głównych najemców znajdziemy m.in.: Reserved, Biedronkę, Cropp, House, Mohito, Monnari, KIK, Pepco, Empik, NEONET, klub fitness Calypso, multipleks kinowy Multikino czy drogerię Rossmann.

Źródło: Galeria Rumia

Fotografia: Galeria Rumia

Data publikacji: 13 stycznia 2022