Alicja Suchańska-Królica jest menadżerem do spraw marketingu i administracji Centrum Handlowego FORUM Gliwice

Przedstawiciel gliwickiego CH Forum dołącza do Rady Programowej

Alicja Suchańska-Królica jest menadżerem do spraw marketingu i administracji Centrum Handlowego FORUM Gliwice. Jako przedstawiciel obiektu z ramienia firmy MVGM Property Management będzie zabierała głos w kontekście trendów rynkowych, dotyczących sektora nieruchomości handlowych w nadchodzących wydaniach Magazynu Galerie Handlowe.


Alicja Suchańska-Królica ma ponad 12 letnie w branży nieruchomości komercyjnych zarówno w obszarze administracji jak i marketingu. Ostatnie 5 lat głównym obszarem jej zawodowej praktyki jest marketing. Zawodowe doświadczenie zdobywała również w takich firmach jak: JLL oraz Avestus Real Estate.

Forum Gliwice to 43 tysiące metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej oraz 120 sklepów i punktów usługowych. Wszystko to w sercu jednego z najprężniej rozwijających się miast Śląska, w odległości 15 min od węzła autostradowego Gliwice – Sośnica, największego węzła drogowego w Europie Środkowej. To właśnie w centrum 200-tysięcznych Gliwic, usytuowane jest Centrum Handlowe FORUM.

Na terenie Centrum Handlowego znajduje się hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City. FORUM zostało otwarte 28 czerwca 2007 roku. Właścicielem obiektu jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien GmbH, a zarządcą MVGM Property Management Poland Sp. z o.o.

Źródło: Forum Gliwice

Fotografia: Forum Gliwice

Data publikacji: 20 lutego 2023