Recman otwiera nowy salon w Grodzisku Mazowieckim

Polska marka odzieży męskiej Recman dynamicznie rozwija sieć sprzedaży. w dnui 5 listopada w samym sercu Grodziska Mazowieckiego otworzy kolejny salon. Najnowszy punkt to już 75 salon Recman w Polsce i kolejny kluczowy w regionie Aglomeracji Warszawskiej. Jego powierzchnia wynosi 64 mkw.


Zlokalizowany przy ulicy Sienkiewicza 44 salon zapewni lokalnym mieszkańcom dostęp do pełnego asortymentu kolekcji dla mężczyzn. Klienci w zasięgu ręki będą mieli produkty zgodne z trendami mody męskiej, bez konieczności poświęcenia czasu na dojazd do centrum handlowego w Warszawie.

W odpowiednim wyborze stroju odwiedzającym salon w Grodzisku Mazowieckim pomogą profesjonalni doradcy i styliści. W ofercie marki znalazła się również usługa Szycia na Miarę, przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów. Znajdziemy w nim także rozbudowaną strefę sprzedaży, w której zawarto część casual. Przestrzeń salonu pozwala zaprezentować kolekcje sieci w nowoczesny i minimalistyczny sposób, podkreślając ekskluzywność produktów.

Cieszymy się, że zgodnie z naszą strategią na 2022 rok otwieramy kolejny salon Recman. Nowa lokalizacja w Grodzisku Mazowieckim to doskonałe miejsce na zakupy dla mieszkańców miasta i sąsiednich miejscowości mieszczących się w tym rejonie.

– powiedział Roman Tulwin, założyciel marki i Prezes Zarządu Recman Sp. z o.o.

Recman to polska marka oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Jej flagowym wyrobem są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Ambasadorami marki są m.in. tenisista Łukasz Kubot i bloger Michał Będźmirowski znany jako Modny Tata. Odzież i akcesoria sygnowane logo Recman dostępne są w blisko 80 salonach firmowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym


Zdjęcia sklepów i sesje FOTO nieruchomości – zobacz realizacje!

Źródło: Recman

Data publikacji: 4 listopada 2022