CH Plaza Rzeszów 2020 - Magazyn Galerie Handlowe

Rok zmian i nowości. Sinsay w CH Plaza Rzeszów

Keen Property Management, zarządca Rzeszowskiej Plazy cały czas pracuje nad rozszerzeniem i unowocześnieniem port folio Centrum. Rok 2021 to czas kolejnych umów i nowości. CH Plaza Rzeszów przedłużyło umowy z najemcami z segmentu odzieżowego oraz z ofertą dla dzieci, a w najbliższym czasie powstanie tam jeden z największych salonów marki Sinsay na Podkarpaciu.


CH Plaza Rzeszów od dłuższego czasu bardzo mocno stawia na nowości i rozwój marek już współpracujących z Centrum. Dzięki temu rozbudowane port folio najemców dopasowane jest do aktualnych potrzeb i wymogów klientów z całego Podkarpacia. Mimo pandemii koronawirusa w Centrum otwartych zostało kilka nowych sklepów z różnych segmentów. – To świadczy o tym, że nasze pomysły i rozwiązania trafiają w gusta i potrzeby klientów oraz najemców – mówi Richard Keen, Managing Director w Keen Property Managment.

– Dziś możemy zaprezentować kolejną nowość. To jeden z największych sklepów marki Sinsay na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 mkw. Co bardzo ważne, umowa z Sinsay będzie obowiązywać przez pięć lat. Prace wykończeniowe ruszą niebawem, a wielkie otwarcie planowane jest w okresie wakacji 2021 r. – wyjaśnia Richard Keen. Dodaje, że dzięki temu już dziś można powiedzieć, że rok 2021 zapowiada się dla rzeszowskiej Plazy bardzo dobrze. W lutym otworzyły się nowe salony Toys Box oraz TEXAS Club w ramach umów relokacyjnych, a także przedłużających współpracę.

Możemy także pochwalić się przedłużeniem umów z ważnymi najemcami w segmencie zdrowia i urody. Pierwszy to Rossmann, który w styczniu przeszedł modernizację i początkiem lutego zaprezentował Klientom naszego Centrum nową jakość. Końcem ubiegłego roku przedłużyliśmy także umowę z siecią Aptek Dbam o zdrowie. W obu przypadkach podpisaliśmy pięcioletnie umowy o dalszej współpracy. Sinsay to marka odpowiadająca na potrzeby nastolatek, młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu z dostępem do 1,4 tys. miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Źródło: Rzeszów Plaza

Fotografia: Rzeszów Plaza

Data publikacji: 18 marca 2021