Designer Outlet Warszawa - Magazyn Galerie Handlowe

Serce Designer Outlet Warszawa

Designer Outlet Warszawa to obecnie największe w Polsce centrum outletowe z ofertą premium. To też bardzo popularna destynacja zakupowa nie tylko wśród mieszkańców stolicy.


Zakupy w tym miejscu planują klienci z całego Mazowsza i wielu miast z różnych regionów Polski. Przyjeżdżając do Designer Outlet Warszawa i spędzając tu nawet kilka godzin chętnie korzystają z oferty restauracyjnej. Przestrzeń ta, wzorem regularnych obiektów handlowych, stała się ważnym punktem na mapie centrum i zyskuje nową jakość. W od podstaw przeprojektowanym Food Courcie goście z przyjemnością zjedzą posiłek, spędzą czas i odpoczną.

Designerska aranżacja restauracji w Designer Outlet Warszawa przywołuje na myśl klimat francuskiej bresserie. Wygodne miękkie sofy, wykonane z naturalnego drewna gięte krzesła i klasyczne czarne szyldy otoczy żywa zieleń, która naturalnie komponuje się ze stylizowanymi ulicznymi latarniami. Całość utrzymaną w jasnych kolorach podkreśli mozaikowa posadzka z heksagonalnym wzorem oraz drewniane i kamienne stoły.

Jednak wzrok najbardziej przykuwa centralna część strefy. Nad dwustronnymi, tapicerowanymi sofami w kolorze ciemnego miodu i wysokim drewnianym stołem, zawiśnie duży kryształowy żyrandol w klasycznym stylu, który jest przysłowiową kropką nad i. Przestrzeń restauracyjna, będąca sercem centrum stanie się przyjemna i bardzo kameralna.

Każdy chętnie spędzi tu choć chwilę, odpoczywając podczas posiłku. Dostęp do elektrycznych gniazd zamontowanych w oparciach sof pozwoli także doładować urządzenia mobilne. To odpowiedź na technologiczne potrzeby współczesnego klienta. Z nowego Food Courtu odwiedzający centrum Designer Outlet Warszawa będą mogli korzystać już za chwilę, podczas przedświątecznych zakupów. Zapraszamy.

Źródło: ROS Retail Outlet Shopping

Fotografia: ROS Retail Outlet Shopping

Data publikacji: 6 listopada 2020