Sinsay Galeria Rumia

Sinsay wynajął w Galerii Rumia 1700 mkw. powierzchni

Oferta Galerii Rumia powiększyła swoje grono najemców. Zwolenników najnowszych trendów w modzie, wyposażenia wnętrz oraz najmodniejszych akcesoriów ucieszy nowy Sinsay, który w Galerii Rumia otworzył się w czwartek 28 kwietnia.


Sinsay to marka istniejąca na polskim rynku od 2013 roku, serwująca najnowsze trendy w przystępnych cenach. Poza modą dla nastolatek, oferuje ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Całość oferty uzupełnia bogaty asortyment wyposażenia wnętrz oraz akcesoriów. Marka należy do firmy LPP, która w Galerii Rumia posiada już swoje sklepy: Cropp oraz House.

30 kwietnia, właściciel marki zorganizował oficjalne otwarcie z atrakcjami dla odwiedzających. Od godziny 10:00 na klientów na każdym z poziomów czekał grający nastrojową muzykę DJ. Wejścia do salonu zostały przystrojone stosownie do okazji, a dodatkową atrakcją były hostessy roznoszące balony z logiem marki. Tylko w dniach 28 – 30 kwietnia, klienci mogli także liczyć na specjalny rabat – 20% na całą nową kolekcję. Sądząc po dużej frekwencji wśród odwiedzających, zarówno przygotowane tego dnia atrakcje, jak również sam asortyment salonu cieszył się dużym powodzeniem.

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw. Do dyspozycji klientów jest przestronny, zadaszony parking, który pomieści 460 samochodów. Na trzech poziomach znajduje się 90 lokali, przeznaczonych na sklepy oraz punkty usługowe. Wśród głównych najemców znajdziemy m.in.: Biedronkę, Cropp, House, Monnari, KIK, Pepco, Empik, NEONET, klub fitness Calypso, multipleks kinowy Multikino czy drogerię Rossmann.

Źródło: Galeria Rumia

Fotografia: Galeria Rumia

Data publikacji: 28 kwietnia 2022