NoVa Park_2021 - Tatuum

Tatuum w NoVa Park

Kolejne majowe nowości w gorzowskim NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowym w regionie! Swój jedyny salon w Gorzowie Wielkopolskim otworzyła marka Tatuum, a salon Bashmir zmienił lokalizację, zwiększając jednocześnie swoją powierzchnię.


Tatuum to marka inspirowana naturą, człowiekiem i harmonią między nimi. Ubrania są szyte z jakościowych materiałów, ze starannością, która pozwoli przetrwać wiele sezonów. Tatuum nie tworzy mody na chwilę – dba o to, by Klienci mogli skomponować garderobę kapsułową, czyli mieć w szafie takie ubrania, które można łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów. Ubrania Tatuum są wygodne i dopasowane do różnych sylwetek, podkreślając ich atuty. Z kolei Bashmir to marka modowa skierowana do kobiet ceniących eleganckie kreacje. Salon w NoVa Park oferuje najmodniejsze modele sukienek na każdą figurę.

„Dobre zmiany zawsze cieszą. My jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego, że oferta modowa naszego centrum stale się poszerza! Ostatnio otworzył się w NoVa Park jedyny w Gorzowie Wielkopolskim salon marki Tatuum z modą dla kobiet, którzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość ubrań, wygodę i piękne wykończenie. Dobrą wiadomością jest również otwarcie sklepu odzieżowego Bashmir w nowej aranżacji w większym niż wcześniej lokalu. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i czekamy na kolejne nowe otwarcia, które pojawią się już wkrótce”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Salon Tatuum o powierzchni ponad 160 m2 jest zlokalizowany na poziomie 1, naprzeciwko 5.10.15. Z kolei salon Bashmir zajmuje powierzchnię ponad 85 m2 i znajduje się naprzeciwko KFC.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.


Banner - sesje fotograficzne centrów handlowych

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 20 maja 2021