Centrum Łopuszańska 22 - fot

W Centrum Łopuszańska 22 otwiera się 5.10.15 z odzieżą dla dzieci

Już w kwietniu klienci Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie będą mogli zrobić zakupy w sklepie 5 10 15. Na ukończeniu są prace adaptacyjne lokalu o powierzchni 96,5 mkw., który znajduje się tuż obok sklepu Action. Nowa marka wzbogaci dotychczasową ofertę dziecięcą Centrum. W portfolio znajdują się już takie sklepy jak: Sinsay, Pepco, Kik, Uczy i bawi czy Maciuś Lego.


Nowi najemcy w Centrum Łopuszańska 22
W 2022 rok Centrum Łopuszańska 22 weszło z impetem. Na ukończeniu jest już 600 metrowy lokal CCC. Umowa z 5 10 15 to potwierdzenie ambitnych planów rozwojowych centrum. Trwają rozmowy z kolejnymi markami, które powinny zaowocować nowościami w Centrum.

Rozrywka mocną stroną
Ofertę handlową Centrum Łopuszańska 22 wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W ramach pomocy Ukrainie, od marca za darmo ze strefy rozrywkowej mogą skorzystać również uciekające przed wojną Ukraińskie dzieci.

120 sklepów i 20 tys. mkw. GLA
Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, Tedi, KiK, Pepco, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Femestage, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.


Sesje fotograficzne centrów handlowych – zobacz zdjęcia!


Banner-fotografia-nieruchomosci-2-Impatientstudio.pl_-1024x614

Źródło: CH Łopuszańska 22

Fotografia: CH Łopuszańska 22

Data publikacji: 29 marca 2022