W Centrum Łopuszańska 22 uchodźcy z Ukrainy za darmo skorzystają z parku trampolin i sali zabaw Airo

W Centrum Łopuszańska 22 uchodźcy z Ukrainy za darmo skorzystają z parku trampolin i sali zabaw Airo

Centrum Łopuszańska 22 we współpracy z władzami dzielnicy Włochy i lokalnym ośrodkiem kultury włączyło się w akcje pomocowe dla Ukrainy. Oprócz zbiórki żywności Centrum oferuje darmową rozrywkę dla rodzin, które schroniły się w Warszawie przed wojną.


Od kilku lat Centrum Łopuszańska 22 wspiera różne inicjatywy i akcje związane z niesieniem pomocy najuboższym rodzinom w dzielnicy Włochy. Udzielana pomoc odbywa się we współpracy z lokalnymi organizacjami i fundacjami, które doskonale znają sytuację mieszkańców dzielnicy, w której działa Centrum. Widząc ogrom potrzeb, ukraińskich rodzin szukających schronienia w Warszawie Centrum Łopuszańska 22 wraz z działającym w nim Centrum Aktywnej Rozrywki Airo włączyły się do pomocy.

Od poniedziałku do piątku ukraińskie rodziny z dziećmi mogą za darmo skorzystać z nowoczesnego krytego obiektu jakim jest sala zabaw i park trampolin Airo. Jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi w każdym wieku, pozwalające na aktywne, ruchowe spędzanie czasu. Wizyta w Airo pozwoli choć na chwilę zapomnieć dzieciom i ich rodzicom o traumie wojny.

Centrum Łopuszańska 22 znajduje się w Warszawie między Al. Jerozolimskimi a Al. Krakowską. Właścicielem i zarządcą obiektu jest spółka Devin Investments. W centrum handlowym znajduje się 120 sklepów na powierzchni 20 tys. mkw. GLA.

Źródło: CH Łopuszańska 22

Fotografia: CH Łopuszańska 22

Data publikacji: 8 marca 2022