Kołacz na okrągło - Sweet Gallery - Magazyn Galerie Handlowe

Węgierskie smaki na polskich ulicach

Lodolandia & Kołacz na Okrągło to największa i najbardziej rozpoznawalna w Polsce sieć mobilnych punktów sprzedaży ze słodkościami. To koncept całoroczny, który w sezonie wiosenno-letnim oferuje lody świderki, natomiast w sezonie jesienno-zimowym węgierskie kołacze.


Punkty sprzedaży Lodolandia & Kołacz na Okrągło to przede wszystkim wysokie standardy obsługi i najwyższa jakość produktów, które przygotowywane są na miejscu na oczach klientów. Franczyzodawca nie zwalnia tempa i dynamicznie rozbudowuje sieć o nowe punkty sprzedaży. W tej chwili funkcjonuje ich już 650.

Październik to długo wyczekiwany czas dla miłośników kołaczy. Punkty z węgierskimi kołaczami można znaleźć zarówno Polsce, jak i w Niemczech, Rumunii i na Słowacji, gdzie funkcjonują pod międzynarodową marką Cake and Roll. Kołacze to wyjątkowe węgierskie ciastka kominowe znane także jako trdelnik czy kurtos. Zgodnie z oryginalną recepturą są wyrabiane oraz wypiekane na miejscu na bukowych wałkach, po czym są serwowane z posypkami: cynamonem, orzechami, migdałami lub czekoladą. Podczas obróbki termicznej stają się miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz. Swój smak zawdzięczają przede wszystkim wyjątkowemu procesowi produkcji – wyrabiane są na miejscu wyłącznie z naturalnych składników, nie zawierają konserwantów i są sprzedawane świeżo po upieczeniu.

Inspiracją do zapoznania Polaków z tym wyjątkowym smakołykiem, były tłumne ulice Budapesztu wypełnione zniewalającym, słodkim aromatem gorącego ciasta drożdżowego, cynamonu i wanilii. Ten wyjątkowy, delikatnie chrupiący przysmak z 600-letnią tradycją zyskał rzesze fanów na całym świecie. Klienci doceniają przede wszystkim nietuzinkowy smak ciasta i zapach powstały przy jego wypieku. To wszystko sprawia, że kołacze przyciągają wielu klientów, dlatego ich sprzedaż jest dochodowym biznesem.

Kołacz na Okrągło to doskonała alternatywa dla restauracji i pomysł dla osób, które szukają dodatkowego źródła dochodu. Kołacz jest produktem dla każdego, lubianym przez konsumentów w każdym wieku, dlatego wprowadzenie go na rynek Polski okazało się strzałem w dziesiątkę. Właśnie tak powstał zupełnie nowy pomysł na biznes oparty o unikalny model biznesowy.

Partnerzy, decydując się na współpracę z siecią, otrzymują gotowy biznes pod klucz. Nie muszą martwić się o finansowanie, lokalizacje i kwestie związane z przystosowaniem punktu do sprzedaży. Ponadto, koncept franczyzowy Lodolandia & Kołacz na Okrągło nie wymaga wysokiej inwestycji, dlatego osoby marzące o własnej kawiarni, niezależnie od wieku i wykształcenia, mogą poprowadzić swój wymarzony biznes.

Kołacz na Okrągło jako jedyna firma franczyzowa posiada w swoich strukturach dział komercjalizacji, który pozyskuje lokalizacje dla swoich franczyzobiorców. Dzięki temu ekspansja sieci jest tak bardzo dynamiczna.

W ramach współpracy sieć gwarantuje pełne wsparcie operacyjne, wiedzę w zakresie prowadzenia punktu sprzedaży oraz know-how. Prowadzi szkolenia praktyczne i teoretyczne, dzięki którym franczyzobiorcy potrafią w efektywny sposób zarządzać swoim biznesem. Franczyzodawca wie, jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, dlatego punkty sprzedaży należące do sieci wyróżniają się wysokimi standardami obsługi oraz najwyższą jakością produktów, które uwielbiają już miliony klientów w całej Europie.

Przyczepy gastronomiczne mogą być zlokalizowane w wielu niedostępnych dla innych biznesów miejscach tj.: na osiedlach, deptakach, skwerach oraz przy marketach i galeriach handlowych. Ponadto, dzięki mobilnej formule, znacząco ograniczone są nakłady finansowe związane z adaptacją lokalu na restaurację.


Zamów sesje fotograficzną punktu sprzedaży!

Sesje fotograficzne sklepów - Impatient Studio

Źródło: Sweet Gallery

Fotografia: Sweet Gallery

Data publikacji: 18 listopada 2020