Plaza Rzeszów 2022

Właściwe zarządzenie to podstawa sukcesu CH Plaza Rzeszów

Nowi najemcy, przedłużenie umów i relokacje salonów najpopularniejszych marek to przepis na sukces CH Plaza Rzeszów. Centrum konkurujące na trudnym rzeszowskim rynku galerii handlowych zaskakuje nowościami, które przyciągają kolejnych klientów. Od początku 2022 roku zarządca Centrum – Keen Property Management – może pochwalić się kolejnymi nowościami.


Przepis na sukces CH Plaza Rzeszów
Zarządca CH Plaza Rzeszów stara się sprostać potrzebom klientów odwiedzających Centrum. Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w Keen Property Managment najważniejsze jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. – Dzięki temu w minionym roku – pomimo pandemii – zanotowaliśmy znaczący wzrost odwiedzin klientów. To wręcz wymusza na nas dalsze działania i rozwój naszego portfolio. Cały czas działamy, aby rozszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją do potrzeb naszych klientów – wyjaśnia Richard Keen.

Dodaje, że ubiegły rok był dla Centrum czasem intensywnego rozwoju oferty, który przełożył się na nowe propozycje współpracy i przedłużenie kolejnych umów. – Nasz potencjał dostrzegł właściciel salonu 4F / Outhorn, który przedłuża współpracę z CH Plaza Rzeszów o kolejne trzy lata. Dołączyła do nas marka 5.10.15. i Evenemen. Pojawił się także odmieniony salon Greenpoint i Cross Jeans. To wszystko sprawia, że nasza oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza dla stałych i nowych klientów – mówi Richard Keen, Managing Director w Keen Property Managment.

Nowości w centrum
Na początku 2022 r. do grona najemców CH Plaza Rzeszów dołączyła marka 5.10.15., która zdecydowała się na podpisanie trzyletniej umowy o współpracy. Sklep 5.10.15. zajmuje lokal na pierwszym piętrze Centrum. W maju na parterze CH Plaza Rzeszów otwarty został salon marki Evenemen. Zajmuje powierzchnię blisko 170 mkw i pozostanie w rzeszowskiej Plazie minimum 5 lat. W pierwszych trzech miesiącach 2022 r. w CH Plaza Rzeszów pojawił się całkiem nowy salon Cross Jeans & Greenpoint z szeroką ofertą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Najnowsze wiadomości to kolejne przedłużenie umowy o współpracy z salonem 4F/Outhorn. – Jest to nasz wieloletni najemca, który zdecydował się, że pozostanie z nami przez kolejne trzy lata. Właściciele salonu uznali, że nasze Centrum to miejsce z potencjałem, w którym pojawia się klient szukający oferowanych przez nich produktów – wyjaśnia Richard Keen.

Umowę najmu z rzeszowską Plazą podpisało także Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin – na ponad 300 m2 powierzchni biurowej znajduje się Centrum Wsparcia Psychorozwoju TUTU. Początkiem czerwca 5 letnią umowę najmu podpisała także firma Kodano Optyk. Salon optyczny o powierzchni 190 mkw zostanie otwarty na parterze Centrum – dodaje Richard Keen.

CH Plaza Rzeszów
Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, Decathlon, oraz sklepy Sizeer, 50Style, Empik, Yaya, Monnari, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.


Sesje zdjęciowe centrów handlowych – zobacz nasze zdjęcia!

Banner-fotografia-nieruchomosci-2-Impatientstudio.pl_-1024x614

Źródło: CH Plaza Rzeszów

Fotografia: CH Plaza Rzeszów

Data publikacji: 3 sierpnia 2022