Wywiad z ekspertem LG Electronics Polska w nadchodzącym wydaniu Magazynu Galerie Handlowe!

Na łamach nadchodzącego, marcowego wydania Magazynu Galerie Handlowe Online rozmawiamy m.in. o nowych technologiach związanych z wyświetlaniem cyfrowych obrazów w obrębie nieruchomości handlowych. Z ramienia firmy wywiadu udzieli Dobromir Maconko, Vertical Sales Manager w LG Electronics Polska Sp. z o. o.


Firma LG Electronics Polska to wiodąca marka, oferująca szerokie spektrum technologii służących do cyfrowego wyświetlania obrazu, mających również zastosowanie dla każdego z obszarów działalności w obrębie nieruchomości handlowych, czy sklepów detalicznych. Realizując wdrożenia dla takich marek jak: Cartier, Sephora, Adidas, czy Ferrari marka od początku do końca prowadzi Klienta w zakresie doboru właściwych rozwiązań zarówno od strony funkcjonalnej, jak i technicznej. Dobromir Maconko, Vertical Sales Manager w LG Electronics Polska Sp. z o. o., posiadający ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu doradztwa w tematyce nowoczesnych rozwiązań IT i AV, opowie w wywiadzie o specyfice oferowanych przez LG produktów i korzyściach wynikających z ich wdrożenia w sektorze handlu i nieruchomości handlowych.

Ekrany na ścianach to świetny sposób unowocześnienia wnętrz sklepu czy nieruchomości handlowej. Dlaczego warto je stosować i jak działają? Kliknij w poniższy link i czytaj więcej:

Źródło: LG Electronics Polska

Fotografia: LG Electronics Polska

Data publikacji: 17 lutego 2023