NoVa Park_Pepco - Magazyn Galerie Handlowe-1

1000. sklep PEPCO w NoVa Park zajął aż 578 m.kw. powierzchni

W czwartek, 24 września do grona najemców NoVa Park dołączyła marka Pepco. To 1000-czny sklep marki w Polsce i zarazem największy salon Pepco w Gorzowie Wielkopolskim.


Pepco to europejska sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. To jeden z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodący dostawca artykułów dekoracyjnych w Polsce. W ofercie Pepco klienci NoVa Park znajdą m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe, związane np. ze świętami, wakacjami czy nowym rokiem szkolnym.

Rozbudowujemy portfolio najemców o znaną i lubianą przez mieszkańców Gorzowa markę Pepco. Cieszymy się, że popularna sieć dyskontów zdecydowała się otworzyć swój największy w Gorzowie sklep właśnie w NoVa Park. Potwierdza to wielki potencjał naszego centrum handlowego, które jest odpowiednim miejscem do prowadzenia i rozwijania swojego biznesu. Salon Pepco o powierzchni 578 m2 jest zlokalizowany na poziomie 0, obok supermarketu SPAR.

– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

 

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 28 września 2020