Grupa Kon-Plast jest polskim producentem tworzyw sztucznych. Firma powstała w roku 1992. Zajmujemy się produkcją artykułów do wyposażenia lokali handlowych, artykułów AGD oraz pojemników wielkogabarytowych. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór detali z branży POS, są to m.in. ramki plakatowe, kosze sklepowe, statywy teleskopowe. Dzięki takim produktom z łatwością wyeksponujemy towar na półce, poinformujemy o cenie oraz promocji. Nasz asortyment wpływa również na podniesienie atrakcyjności sprzedawanego towaru. Produkty AGD, które produkujemy to m.in. miski, wiaderka, pojemniki do przechowywania. Są one bezpieczne do kontaktów z żywnością. Szeroki wybór wzorów oraz pojemności daje naszym klientom wachlarz możliwości w doborze odpowiedniego dla siebie asortymentu.

Kolejnym aspektem działalności naszej firmy jest produkcja pojemników wielkogabarytowych. Jesteśmy wiodącym producentem pojemników typu Big-Box, które służą do przechowywania jak i transportu. Te wytrzymałe skrzynie pomieszczą zbiory z pól, łąk i sadów, solidna konstrukcja pozwala na używanie ich do przechowywania i transportu mięsa czy ryb.

W zakresie naszych usług znajduje się personalizacja nadruku, czyli oznaczenie produkowanego przez nas artykułu według wymagań klienta. Proponujemy nadruki w formie sitodruku, graweru lub IML. Oprócz standardowych artykułów jesteśmy również w stanie wykonać nowy detal na zamówienie. Posiadamy biuro konstrukcyjne, wyposażone w nowoczesne oprogramowanie oraz własną narzędziownię. Wykonujemy zlecenia od fazy projektu wykonawczego do fazy produkcji. W naszej działalności kierujemy się dobrem środowiska. Nie produkujemy odpadu, w stu procentach zawracamy odpad poprodukcyjny i stosujemy regranulaty przy kolejnej produkcji. Nasze produkty można poddać recyklingowi i są wolne od BPA.

Zakres oferty:

  • produkcja artykułów wyposażenia sklepów (POS)
  • produkcja artykułów AGD
  • produkcja pojemników typu Big-Box
  • usługa wtrysku na formach powierzonych klienta

Dane kontaktowe:

NazwaGrupa Kon-Plast
Adres (ulica)Modła Królewska, ul. Kaliska 5
Adres (kod i miasto)62-571 Stare Miasto
Telefon+48 (63) 244-20-64
E-mailbiuro@konplast.com.pl

Zobacz więcej