VIVE Profit Tychy - Magazyn Galerie Handlowe

Ambitne cele sieci sklepów VIVE Profit w 2021 roku i trochę historii

Sieć sklepów VIVE Profit, oferująca niepowtarzalną odzież w najlepszych cenach, stawia sobie ambitne cele na rok 2021! Jednym z nich jest regularne otwieranie kolejnych obiektów na terenie całego kraju, pomimo niepewnej sytuacji w kwestii obostrzeń gospodarczych.


Na najbliższe miesiące planowanych jest kilka otwarć. Nowe placówki zawitają m.in. do Dębicy, Olsztyna, Bytomia, czy Mysłowic. O szczegółach tych wydarzeń będą informować kanały komunikacji marki – strona www viveprofit.pl oraz kanały social media VIVE Profit – @VIVEProfitSklepy (Facebook) oraz @viveprofit (Instagram). Pisząc o przyszłości VIVE Profit warto wspomnieć o początkach wywodzącej się z Kielc marki. Sięgają one 1991 r. To wtedy w Górkach Szczukowskich, nieopodal stolicy województwa Świętokrzyskiego, została założona mała hurtownia odzieży używanej VIVE Textile Recycling (obecnie właściciel sieci VIVE Profit). Niestety w 2002 r. wybuchł pożar, który strawił zabudowania oraz większość znajdującego się tam towaru. Po tym wydarzeniu spółka przeniosła się do Kielc, aby tutaj „stanąć na nogi” i zacząć się na nowo rozwijać.

Efektem tego rozwoju było otwarcie w 2010 roku pierwszego sklepu marki w Polsce. Za jego sukcesem poszły kolejne, a dziś sieć proponuje dla swoich Klientów aż 37 lokali w całym kraju. Ta liczba będzie regularnie rosnąć będąc odpowiedzią na zapotrzebowania Klientów marki. VIVE Profit utrzymuje stałe tempo ekspansji na różne rynki. W związku z tym marka poszukuje lokali spełniających poniższe warunki:

  • parter,
  • powierzchnia od 900 do 1200 mkw.,
  • sąsiedztwo dużych osiedli,
  • bliskość przystanków komunikacji miejskiej,
  • sąsiedztwo operatora spożywczego,
  • lokalizacje pow. 100 000 mieszkańców.

Sieć zachęca więc do kontaktu właścicieli lokali! (kom.: +48 723 170 189 | vpbiuro@vive.com.pl).

Źródło: VIVE Profit

Fotografia: VIVE Profit

Data publikacji: 11 marca 2021

Tagi: