Atrium Plejada_Galerie Handlowe online_10.2020

Atrium Plejada Bytom: bezpieczeństwo i komfort zakupów ponad wszystko

Atrium Plejada w Bytomiu to jedno z ulubionych miejsc zakupów mieszkańców Górnego Śląska. Klienci znajdą w nim bogatą ofertę sklepów, restauracji i punktów usługowych.


Atrium Plejada jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o odwiedzających, centrum posiada szereg udogodnień. Osoby poszukujące cichego stanowiska do pracy z bezpłatnym dostępem do wi-fi mogą skorzystać z nowoczesnej strefy coworkingowej. Do dyspozycji klientów jest również samoobsługowy punkt druku. Na miejscu funkcjonuje także m.in. strefa naprawy rowerów, dorabiania kluczy oraz auto myjnia. W centrum można także nadać i odebrać przesyłkę oraz skorzystać z bogatego zbioru e-booków w dostępnej w centrum Bibliotece Multimedialnej. Dla miłośników tradycyjnej lektury centrum przygotowało także Punkt Wymiany Książek. Rodzice z dziećmi mogą korzystać z dedykowanych toalet z przewijakami oraz specjalnych miejsc parkingowych. Z myślą o rodzinach w centrum znajduje się również bezpłatny Pokój Zabaw dla Dzieci oraz wypożyczalnia wózków.

– Atrium Plejada aktywnie uczestniczy w życiu Bytomia i okolic. Prowadzimy szereg inicjatyw z myślą o potrzebach różnych grup klientów. Obecna sytuacja wymaga od nas jednak nowego spojrzenia na działania podejmowane w centrach, szybkich decyzji i dużej elastyczności. Dlatego organizujemy różnorodne inicjatywy – konkursy na Facebooku z atrakcyjnymi nagrodami, w grudniu planujemy zarówno Mikołajki, jak i akcję rozdawania choinek – jednak naszym najwyższym priorytetem pozostaje zdrowie, komfort i bezpieczeństwo osób odwiedzających nasz obiekt – mówi Joanna Plata, dyrektor Centrum Handlowego.


Zobacz artykuł w Magazynie Galerie Handlowe

 

Magazyn-Galerie-Handlowe-listopad-grudzien-2020-mockup1500

Źródło: Atrium

Fotografia: Atrium

Data publikacji: 10 listopada 2020