NoVa Park_Fielmann

Fielmann otwiera salon optyczny w NoVa Park

W czwartek, 3 lutego do grona najemców NoVa Park dołączył salon optyczny – Fielmann. Lokal o powierzchni 169 mkw. to pierwszy salon marki w Gorzowie Wielkopolskim!


Fielmann to marka optyczna oferująca swoim klientom szeroki wybór stylowych oprawek z kolekcji Fielmann oraz oprawek znanych marek takich jak Ray-Ban, Rodenstock czy Guess w korzystnych cenach. Klienci salonu w NoVa Park będą mogli również skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które będą przeprowadzać kompetentni optycy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Fielmann jest liderem na rynku optycznym w Niemczech, gdzie firma powstała w latach 70-tych. W Polsce marka jest obecna od 1999 r. Salon Fielmann znajduje się na poziomie 0, przy sklepie New Yorker.

Kolejna marka poszerza tenant-mix NoVa Park! Cieszymy się, że najemcy postrzegają NoVa Park jako dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Nowe otwarcia tylko potwierdzają, że NoVa Park jest największym centrum handlowym w regionie, ale także najpopularniejszą destynacją zakupową dla osób z Gorzowa i okolic

– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

NoVa Park_2022 - Fielmann

Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 4 lutego 2022