Forbo Flooring Systems dołącza do projektu Modern Store 2024

Forbo Flooring Systems jest globalnym dostawcą wysokiej jakości wykładzin podłogowych do obiektów komercyjnych i mieszkaniowych. Marka obecna będzie w nadchodzącej edycji projektu wydawniczego Modern Store 2024!


O Forbo Flooring System:

Szeroka paleta produktów Forbo Flooring Systems obejmuje atrakcyjną ofertą przyjaznego dla środowiska linoleum, wysokiej jakości podłogi winylowe, systemy czyszczących mat wejściowych, wykładziny dywanowe w płytkach i rolkach, jedyne w swoim rodzaju wykładziny flokowane Flotex – zmywalne podłogi tekstylne – a także materiały do montażu wykładzin i podłóg, masy szpachlowe, grunty i kleje budowlane. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego budynku, od wejścia do tylnych drzwi, od piwnicy do sali konferencyjnej. Nasze produkty prezentują znakomity design i najwyższą jakość a niezawodne, kompetentne, oddane i zorientowane na rynek organizacje zajmują się sprzedażą i serwisem na całym świecie. Staramy się również, aby nasze produkty były wytwarzane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym długofalowym celem jest bycie zaufanym partnerem w zakresie rozwiązań podłogowych wykonanych z materiałów odnawialnych w obrębie gospodarki o obiegu zamkniętym i dostarczanie architektom, wykonawcom, instalatorom i inwestorom wybór odpowiedniej, zrównoważonej wykładziny podłogowej.

O projekcie Modern Store 2024:

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Źródło: Forbo Flooring Systems

Fotografia: Modern Store

Data publikacji: 16 kwietnia 2024