Grzegorz Lipnicki - Redan

Grzegorz Lipnicki, Prezes Top Secret dołącza do Rady Programowej

Do grona ekspertów Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe na 2021 rok dołączył Grzegorz Lipnicki, Prezes Top Secret Sp. z o.o. Związany z marką od 2011 roku, ma wieloletnie i bezpośrednie doświadczenie w handlu zarówno detalicznym, jak i biznesowym.


Grzegorz Lipnicki w swojej karierze zarządzał małymi i złożonymi strukturami oraz sieciami handlowymi i sklepami online, wdrożył wiele różnych projektów w zakresie usprawnienia sprzedaży, visual merchandisingu i marketingu produktu, w ostatnich latach koncentruje swoją uwagę na wdrożeniu modelu omnichannel w sieciach handlowych, wykorzystując przy tym swoją wiedzę z obszarów elektroniki użytkowej i IT, a swoimi doświadczeniami dzielił się niejednokrotnie na wystąpieniach podczas forum handlu i e-handlu w Polsce. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym i projektowym. Od 10 lat związany z branżą odzieżową, o której mówi, że ma tyleż uroku, co kryje niespodzianek. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, ukończył z wyróżnieniem studia MBA, na których dodatkowo pogłębiał wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W wolnym czasie lubi przeczytać zawiły kryminał, oddaje się uprawianiu sportu – szczególne miejsce zajmuje narciarstwo oraz majsterkowaniu.

Top Secret to polska marka odzieżowa obecna na rynku od 1996 roku. Proponuje ubrania i dodatki osobom interesującym się modą, świadomym swoich atutów, które chcą być w zgodzie z trendami, czuć się atrakcyjnie. Adresaci marki Top Secret realizują się zawodowo i rodzinnie, jednak ubiór ma dla nich znaczenie. Wyglądem chcą podkreślić swoją osobowość i zyskać pewność siebie. Damskie i męskie linie Top Secret podzielone są na City i Casual, od stylu bardziej formalnego po luźniejszy i swobodny. Must Have jest propozycją dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. Kolekcje Top Secret odpowiadają na wszystkie potrzeby klientów, dają im możliwość dobrania stylizacji do pracy i atrakcyjnego ubrania się w czasie wolnym.

Rada Programowa, do której dołącza marka TOP Secret to grono ekspertów i specjalistów wśród zarządców centrów handlowych, sieci handlowych oraz firm świadczących usługi dla sektora RETAIL. Przedstawiciele Rady Programowej wpływają na kształt merytoryczny pisma i prezentują swój punt widzenia oraz opinie w kontekście aktualnie panujących trendów rynkowych i branżowej problematyki, opisywanej w autorskich publikacjach naszych dziennikarzy.

Magazyn B2B Galerie Handlowe Online to lider medialny w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Periodyk stanowi przegląd najważniejszych opinii kluczowych przedstawicieli sektora handlowego i nieruchomości handlowych, a także gromadzi wywiady, felietony i publikacje eksperckie związane z funkcjonowaniem branży, trafiając do decydentów, działów marketingu i ekspansji branży handlowej i nieruchomości handlowych w całej Polsce.


Dołącz do Rady Programowej. Zobacz więcej!

Banner - dołącz do Rady Programowej

Źródło: Top Secret

Fotografia: Top Secret

Data publikacji: 22 grudnia 2020