HELO FORM Partnerem Strategicznym XI edycji Shopping Mall Marketing

Jak zaaranżować przestrzenie handlowe, aby były zgodne z wizerunkiem marki, koncepcją shopping experience oraz trendami rynkowymi? W odpowiedzi na te pytania pomogą nam eksperci w dziedzinie funkcjonalnego projektowania sklepów.


HELO FORM to producent mebli sklepowych i rozwiązań ekspozycyjnych dla biznesu. Marka ugruntowała swoją pozycję na rynku nie tylko dzięki unikalnej idei ekspozycji modułowych, ale także dzięki wyznaczaniu trendów dla branży retail. HELO FORM zapewnia inwestorom rozwiązania „szyte na miarę”, nieosiągalne podczas wyposażania obiektów tradycyjnymi meblami handlowymi. To kompletne, w pełni personalizowane aranżacje, będące idealnym wyborem dla firm, które chcą pracować na elastycznych i funkcjonalnych rozwiązaniach. Projektowanie, tak jak biznes, jest ewolucją, a dzięki pracy na modułach można nie tylko błyskawicznie reagować na zmieniające się strategie sprzedażowe, ale i oszczędzać budżety związane z rebrandingiem czy wprowadzaniem sezonowych zmian ekspozycji. Systemy HELO FORM to rozwiązania dedykowane zarówno do aranżacji pojedynczych salonów sprzedaży, jak i wyposażenia całych sieci handlowych – kompleksowo lub w wybranych przez inwestora obszarach, od wolnostojących regałów, gablot i postumentów, po rozbudowane konstrukcje przestrzenne.

SHOPPING MALL MARKETING 2023 to XI EDYCJA projektu wydawniczego ONLINE o tematyce marketingowej, skierowana do zarządców i dyrektorów marketingu 700 centrów handlowych i ponad 500 sieci sklepów detalicznych, a także właścicieli agencji marketingowych i firm technologicznych, oferujących swoje produkty i usługi, wspierające działania marketingowe i komunikację z klientami w sektorze handlu i nieruchomości handlowych. Coroczny projekt przygotowywany przez Redakcję Magazynu GALERIE HANDLOWE, będzie oscylował tematyką wokół zagadnień związanych z efektywnymi kampaniami marketingowymi, technologią oraz narzędziami umożliwiającymi wpływ na podejmowane przez konsumentów decyzji zakupowych. Planowana data emisji projektu wydawniczego online to – 5 lipca 2023 r. Kliknij i dowiedz się więcej.

Uwaga! Rabat powitalny dla czytelników Magazynu Galerie Handlowe: -10% na zakup systemu HELO FORM. Odbierz rabat i dowiedz się więcej o ekspozycjach modułowych: galerie@heloform.com. Więcej informacji na www.heloform.pl.

Źródło: HeloForm / Redakcja

Fotografia: HeloForm / Envato

Data publikacji: 13 kwietnia 2023