Magdalena Kowalewska - Immofinanz

Immofinanz: Nieprzerwanie inwestujemy w technologię

Poszczególne centra handlowe wraz z właścicielami nieruchomości przez lata zmieniali postrzeganie obiektów handlowych, podkreślając, że oferują one znaczenie więcej niż zakupy – podkreśla dla Magazynu Galerie Handlowe Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.


Magdalena Kowalewska, Immofinanz: Kładziony był duży nacisk na dostarczanie szeroko rozumianej rozrywki oraz multi-funkcjonalność. W efekcie miało to zatrzymać klienta w danym centrum na dłużej. Wystarczyło jednak kilka ostatnich miesięcy, by w tym kontekście wrócić niemal do punktu wyjścia. Dzisiejsza potrzeba ludzkiego poczucia bezpieczeństwa sprawia, że ludzie przychodząc do centrum handlowego, ponownie skupiają się głównie na realizacji podstawowej potrzeby, czyli zakupów. Technologia w tym zakresie stanowi doskonałe „przygotowanie” się do nich. Gdyż to właśnie dzięki technologii klient może sprawdzić czy jego pożądany sklep jest w danym centrum, czy ma aktualnie specjalne oferty, czy też wręcz, w której części centrum handlowego danego sklepu szukać.

W kontekście portfela handlowego IMMOFINANZ nieprzerwanie inwestujemy w technologię, gdyż dzięki niej możemy dostarczać kluczowych informacji klientom przychodzącym do naszych obiektów. Dlatego też w ostatnich tygodniach uruchomiliśmy zupełnie nową stronę internetową dla naszej marki centrów handlowych VIVO!. Dzięki zastosowanym usprawnieniom, jeszcze szybciej można dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach, markach obecnych w centrum, czy ofercie gastronomicznej, jak również o tak bardzo pożądanych bieżących ofertach i promocjach u poszczególnych najemców. Ponadto, od dwóch lat współpracujemy z goodie, dzięki czemu nasi klienci mogą, za pośrednictwem aplikacji korzystać z bieżących zniżek, promocji, wyprzedaży czy kodów rabatowych. Dodatkowo zauważyliśmy, że klienci coraz częściej szukają informacji o specjalnych ofertach także na kanałach social media, stąd zintensyfikowaliśmy kampanie informacyjną w tym zakresie również na tych platformach.


Zobacz wypowiedź także w Magazynie Galerie Handlowe

 

Magazyn Galerie Handlowe Online - dekoracje świąteczne w centrach handlowych cover

Źródło: Immofinanz

Fotografia: Immofinanz

Data publikacji: 30 września 2020