Paweł Ciszek - Just GYM

Just Gym: Sukces danego obiektu zależy od wielu czynników

W wielu badaniach klienci, opisując najważniejsze cechy centrów handlowych, wskazują na możliwość dokonywania zakupów stacjonarnych, bez konieczności korzystania z Internetu, z możliwością zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów – podkreśla dla Magazynu Galerie Handlowe Paweł Ciszek, Prezes Zarządu i udziałowiec spółki Just GYM


Paweł Ciszek, Just Gym: Dodatkowo ważnym czynnikiem wyboru obiektu jest możliwie najszersza oferta usług dostępnych w danym miejscu, w tym dostępność usług fitness. Coraz mniej istotny dla konsumentów staje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum. Dzisiejszy klient ceni swój czas i kładzie duży nacisk na szybkość przeprowadzenia zakupów towarów lub usług. Dlatego coraz większą rolę we współczesnym handlu zaczynają odgrywać retail parki. Realizując naszą ekspansję staramy się zwracać uwagę na towarzyszący mix najemców z ich szerokością oferty zapewnienia potrzeby wygody w procesie korzystania z naszej usługi.

W drugim półroczu 2021 planujemy otwarcie dwóch obiektów na Śląsku, w Jastrzębiu-Zdroju i Katowicach, oraz pierwszego klubu w województwie lubuskim, mieszczącego się w Gorzowie Wielkopolskim.

Sukces danego obiektu zależy od wielu czynników. Czasem małe centrum lub retail park potrafi lepiej zaspokoić potrzeby klientów niż większy obiekt. Jednakże zwłaszcza w mniejszych miejscowościach „duże” centra handlowe spełniają dodatkową potrzebę społeczną, będąc miejscem spędzania czasu wolnego, co umożliwia szerszy wachlarz najemców rekreacyjnych, w tym kino, fitness czy food court. Nasz zespół zajmujący się rozwojem w swojej historii pracował po obu stronach, zarówno jako reprezentant dużych najemców, jak i wynajmujący powierzchnię handlową, stąd wiemy jak ważne są relacje obu stron. Myślę, że podczas negocjacji trzeba starać się zrozumieć drugą stronę, aby wypracować wspólny kompromis, który czasem nie jest łatwy. Dlatego dużą rolę przykładamy do relacji, które pomogły nam wspólnie z wynajmującymi wypracować partnerskie rozwiązania trudnej dla wszystkich obecnej sytuacji.

Źródło: Just GYM

Fotografia: Just GYM

Data publikacji: 13 sierpnia 2021