Dariusz Sinkiewicz - Lagardere - Magazyn Galerie Handlowe

Lagardere Travel Retail Polska dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe

Dariusz Sinkiewicz będzie reprezentował spółkę Lagardere Travel Retail Polska w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe, a także udzielał opinii eksperckich związanych z funkcjonowaniem branży i rozwojem reprezentowanych sieci detalicznych na polskim rynku.


Dariusz Sinkiewicz od 5 lat pracuje na stanowisku Dyrektor Zarządzający Travel Essentials w spółce Lagardere Travel Retail Polska, zarządzając siecią sklepów z sektora Travel Retail (Relay, 1 Minute, Hubiz, Virgin, Discover i inne) oraz siecią sklepów Inmedio. Przed objęciem stanowiska CEO w Lagardere Travel Retail pracował na stanowisku CFO w Circle K Polska, a także, wcześniej, jako CFO w Lagardere Travel Retail Polska skąd odszedł do Circle K by powrócić po paru latach do Lagardere Travel Retail na stanowisko CEO. Początek kariery związał na 7 lat z Tesco Polska, gdzie rozwijał karierę w Dziale Finansów, następnie objął stanowisko CFO w FM Logistic Polska. Dariusz Sinkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada w dyplomy – magistra Kierunek Finanse i Zarządzanie, oraz licencjat zdobyty na kierunku Marketing.

Sieć salonów Inmedio to ponad 420 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu wypracowanego we współpracy Lagardère Travel Retail z Grupą Eurocash która w spółce “Inmedio” posiada większościowy pakiet udziałów. Sklepy  “Inmedio” zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.​

Zarządzająca siecią Inmedio spółka Lagardère Travel Retail, jeden z czterech oddziałów Grupy Lagardère, jest światowym pionierem branży travel retail. Posiadając ponad 160 lat doświadczenia, od czasu otwarcia pierwszej księgarni w 1852 roku w Paris Gare de Lyon, każdego dnia zapewnia nowe doświadczenia swoim Klientom. Firma projektuje i dostarcza optymalne rozwiązania dla osób wynajmujących powierzchnie handlowe oraz dąży do tego, by zostać ich partnerem pierwszego wyboru. 

Rada Programowa, do której dołącza Lagardere Travel Retail Polska to grono ekspertów i specjalistów wśród zarządców centrów handlowych, sieci handlowych oraz firm świadczących usługi dla sektora RETAIL. Przedstawiciele Rady Programowej wpływają na kształt merytoryczny pisma i prezentują swój punt widzenia oraz opinie w kontekście aktualnie panujących trendów rynkowych i branżowej problematyki, opisywanej w autorskich publikacjach naszych dziennikarzy.

Magazyn B2B Galerie Handlowe Online to lider medialny w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Periodyk stanowi przegląd najważniejszych opinii kluczowych przedstawicieli sektora handlowego i nieruchomości handlowych, a także gromadzi wywiady, felietony i publikacje eksperckie związane z funkcjonowaniem branży, trafiając do decydentów branży handlowej i nieruchomości handlowych w całej Polsce.


RADA PROGRAMOWA BANNER

Źródło: Lagardere Travel Retail Polska

Fotografia: Lagardere Travel Retail Polska

Data publikacji: 1 marca 2021