Lumiverso dołącza do projektu Shopping Mall Marketing 2023

Lumiverso to wiodąca firma specjalizująca się w oświetleniu dla branży Retail, która potwierdziła swoją obecność w nadchodzącej, XI edycji projektu branżowego Shopping Mall Marketing 2023.


Lumiverso to producent opraw oświetleniowych, który posiada własne biuro projektowe. Działalność firmy odznacza się szybkością i elastycznością. Wyjątkowy styl projektowania, oparty na wysokich kontrastach, wyróżnia markę spośród innych. Lumieverso posiada bogate doświadczenie oraz współpracuje z renomowanymi markami modowymi w Polsce oraz za granicą. Lumiverso to pewny wybór dla tych, którzy poszukują innowacyjnego oświetlenia, podkreślającego unikalność i atrakcyjność ich sklepów. Dowiedz się więcej.

SHOPPING MALL MARKETING 2023 to XI EDYCJA projektu wydawniczego ONLINE o tematyce marketingowej, skierowana do zarządców i dyrektorów marketingu 700 centrów handlowych i ponad 500 sieci sklepów detalicznych, a także właścicieli agencji marketingowych i firm technologicznych, oferujących swoje produkty i usługi, wspierające działania marketingowe i komunikację z klientami w sektorze handlu i nieruchomości handlowych. Coroczny projekt przygotowywany przez Redakcję Magazynu GALERIE HANDLOWE, będzie oscylował tematyką wokół zagadnień związanych z efektywnymi kampaniami marketingowymi, technologią oraz narzędziami umożliwiającymi wpływ na podejmowane przez konsumentów decyzji zakupowych. Planowana data emisji projektu wydawniczego online to – 5 lipca 2023 r. Czytaj więcej.

Źródło: Lumiverso

Fotografia: Lumiverso

Data publikacji: 4 czerwca 2023