NoVa Park_2021 - Tatuum

NoVa Park z nowymi markami – Pandora, Bili Bike oraz Sznurówka

W ostatnim czasie do grona najemców NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim dołączyły trzy nowe marki – Pandora, Bili Bike oraz Sznurówka i Spółka. Nowe salony zajmują łączną powierzchnię ponad 160 m.kw.


Pandora w NoVa Park to pierwszy firmowy punkt marki w Gorzowie Wielkopolskim. Pandora to duńska marka biżuterii, którą charakteryzuje niezwykle elegancki, kobiecy i ponadczasowy design. W ofercie Pandory znajduje się pełen zakres biżuterii na każdą okazję – sztandarowe bransoletki z zawieszkami, pierścionki, naszyjniki, kolczyki i wiele innych. Stoisko Pandora znajduje się na poziomie 0, na pasażu głównym przy salonie Pull&Bear.

Bili Bike to polski producent elektrycznych skuterów, hulajnóg, trójkołowców i deskorolek, a salon w gorzowskim centrum jest pierwszym sklepem firmowym marki w Polsce. Na powierzchni 90 m.kw. mieszkańcy Gorzowa mogą zapoznać się z szeroką ofertą nowoczesnych, wygodnych i ekologicznych pojazdów elektrycznych. Salon marki jest zlokalizowany na poziomie 0, w sąsiedztwie Reserved.

Sznurówka i Spółka to sklep z obuwiem dla dzieci, który może pochwalić się posiadaniem certyfikatu „Zdrowa Stopa”, gwarantującym bezpieczne i zdrowe obuwia dla dziecka, wydanym przez Instytut Przemysłu Skórzanego Oddział w Krakowie. Salon znajduje się na poziomie 1, obok CCC i zajmuje powierzchnię 66 m.kw.

„Premiery nowych marek potwierdzają bardzo mocną pozycję NoVa Park na rynku powierzchni handlowych w Gorzowie. Poszerzenie tenant-mix o nowe brandy w trudnym okresie pandemii pokazuje, że NoVa Park w dalszym ciągu jest atrakcyjną biznesowo lokalizacją”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Zmiany na mapie najemców nie dotyczą tylko nowych otwarć. W ostatnim czasie salon Vision Express otworzył się w nowej lokalizacji i operuje na dwukrotnie większej powierzchni, a marka H&M zdecydowała się przedłużyć swoją umowę najmu o kolejne 3 lata.


Sesje fotograficzne sklepów - Impatient Studio

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 11 sierpnia 2021