Ewelina Górniak - Pandora

Pandora dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe

Ewelina Górniak, Sales Director, Eastern Europe marki Pandora jest ekspertem z trzynastoletnim doświadczeniem w branży retail i dołącza Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe na 2021 rok, aby komunikować o działaniach rozwojowych sieci sprzedaży i wyrażać swoją opinię w kontekście aktualnych trendów rynkowych i kierunków rozwoju branży.


Ewelina Górniak związana jest z biżuteryjną marką Pandora od 2014 roku. Pracę w strukturach Pandora Jewelry CEE zaczęła jako Commercial Manager odpowiadając za rozwój sieci sprzedaży w Czechach, Rumunii, na Węgrzech oraz Słowacji. Od 2016 roku pełni rolę Sales Director na Europę Wschodnią, sprawując pieczę nad wszystkimi aspektami związanymi ze sprzedażą w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech oraz 20 rynkach dystrybutorskich takich jak Ukraina, Kazachstan, Białoruś czy Serbia. Odpowiada za zarządzanie działami sprzedaży w Polsce i na rynkach zagranicznych, kompleksowy rozwój sieci salonów Pandora, poprawną implementację standardów marki w sklepach własnych oraz partnerskich czy negocjacje umów B2B.

Ewelina Górniak jest menadżerem z trzynastoletnim doświadczeniem w branży retail. Wcześniej współpracowała z takimi markami jak: Aldo, Hugo Boss, S. Oliver, Orsay. Praca w retali to jej pasja. Uwielbia współpracować z ludźmi w dynamicznym i różnorodnym środowisku. Nie lubi stagnacji, wciąż stara się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności sprzedaże i menadżerskie.

Pandora od początku swojego istnienia odbyła fascynującą podróż – z niewielkiego sklepu jubilerskiego w Kopenhadze stała się globalną marką rozpoznawaną na całym świecie. Ta niezwykła droga była możliwa dzięki naszej wizji oraz konsekwencji w tworzeniu wysokiej jakości wyrobów jubilerskich: charmsów, bransoletek, naszyjników, pierścionków i kolczyków. Kobiety pokochały nasze podejście do biżuterii jako wyrazu indywidualnej ekspresji i nieskończonych możliwości w tworzeniu stylizacji. Wyjątkowe kolekcje biżuterii to wypadkowa nowoczesnego designu w wielu stylach oraz wysokiej jakości materiałów: srebra standardowego (92,5% czystego srebra), oksydowanego srebra standardowego, stopu PANDORA Rose (unikatowej mieszanki metali platerowanej 14k różowym złotem), stopu PANDORA Shine (srebra platerowanego 18k złotem) oraz czystego 14k złota.

Magazyn B2B Galerie Handlowe Online to lider medialny w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Periodyk stanowi przegląd najważniejszych opinii kluczowych przedstawicieli sektora handlowego i nieruchomości handlowych, a także gromadzi wywiady, felietony i publikacje eksperckie związane z funkcjonowaniem branży, trafiając do decydentów, działów marketingu i ekspansji branży handlowej i nieruchomości handlowych w całej Polsce. Z kolei Rada Programowa to grono Ekspertów i Specjalistów wśród zarządców centrów handlowych, sieci handlowych oraz firm świadczących usługi dla sektora RETAIL. Przedstawiciele tego zacnego grona wpływają na kształt merytoryczny pisma i prezentują swój punt widzenia oraz opinie w kontekście aktualnie panujących trendów rynkowych i branżowej problematyki opisywanej w autorskich publikacjach naszych dziennikarzy.


Czytaj online Magazyn Galerie Handlowe

Magazyn-Galerie-Handlowe-listopad-grudzien-2020-mockup1500

Źródło: Pandora

Fotografia: Pandora / Envato

Data publikacji: 3 grudnia 2020