NoVa Park_Sinsay

Sinsay i inne sklepy w NoVa Park zwiększają powierzchnię i unowocześniają aranżacje

W niedzielę 6 grudnia nastąpiło otwarcie powiększonego salonu Sinsay w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. To jednak nie jedyna zmiana jaka nastąpi w najbliższym czasie.


Salon Sinsay po relokacji w Nova Park zajmuje powierzchnię 836 m.kw. i jest zlokalizowany poziomie 0, przy sklepie PEPCO. Oferta salonu wzbogaciła się o kolekcje dziecięcą i męską oraz działy HOME i Uroda. W przestronnych i nowoczesnych wnętrzach na klientów centrum czeka najszerszy asortyment marki Sinsay w Gorzowie oraz regionie.

Marka Sinsay odpowiada na potrzeby nastolatek, ale również młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada również szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących sobie niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę marki uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Cieszymy się, że właściciel marki Sinsay – firma LPP – zdecydował się na powiększenie swojego salonu w naszym centrum handlowym. Jesteśmy przekonani, że różnorodny asortyment produktów oraz atrakcyjne ceny zachęcą jeszcze większą liczbę Klientów do zakupów w Sinsay

– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Jeszcze przed Świętami w obiekcie otworzy się również dwukrotnie większy salon House w nowej aranżacji oraz nowej lokalizacji. Sklep będzie zlokalizowany na poziomie 1, w sąsiedztwie sklepu SMYK.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów są liczne udogodnienia, jak również klub fitness Fabryka Formy.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego


Bazy danych RETAIL

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 10 grudnia 2020

Tagi: ,