Galeria Rumia

Sinsay nowym najemcą w Galerii Rumia

Galeria Rumia zyskuje kolejnego nowego najemcę – mowa tu o marce modowej Sinsay, która w galerii otworzy jeden z największych salonów odzieżowych w województwie pomorskim.


Będzie to jedno z trzech zaplanowanych otwarć w pierwszej połowie 2022 roku, obok DepilConcept oraz Action. Teraz nadszedł czas na sklep, który uzupełni ofertę odzieżową w galerii – Sinsay. Należy on do firmy LPP, która w Galerii Rumia posiada już swoje marki: Cropp oraz House. Salon będzie dwupiętrowy, zostanie zlokalizowany na piętrze „0” oraz „+1” i zajmie powierzchnię ok. 1700 mkw.m Otwarcie sklepu Sinsay w Galerii Rumia planowane jest na koniec kwietnia 2022 roku.

Sinsay to marka istniejąca na polskim rynku od 2013 roku, serwująca najnowsze trendy w przystępnych cenach. Poza modą dla nastolatek, oferuje ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Całość uzupełni bogaty asortyment wyposażenia wnętrz oraz akcesoriów.

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw. Do dyspozycji klientów jest przestronny, zadaszony parking, który pomieści 460 samochodów. Na trzech poziomach znajduje się 90 lokali, przeznaczonych na sklepy oraz punkty usługowe. Wśród głównych najemców znajdziemy m.in.: Biedronkę, Cropp, House, Monnari, KIK, Pepco, Empik, NEONET, klub fitness Calypso, multipleks kinowy Multikino czy drogerię Rossmann.

Źródło: Galeria Rumia

Fotografia: Galeria Rumia

Data publikacji: 23 marca 2022