Sweet Gallery - Bafra Kebab - Magazyn Galerie Handlowe

Sweet Gallery: Po pierwsze – jakość

Magazyn Galerie Handlowe ONLINE – wrzesień-październik 2020

Bafra Kebab to sieć street food, należąca do firmy Sweet Gallery. Marka rozwija się dynamicznie od 2017 roku i nieustannie wzmacnia swoją pozycję na rynku.

Kebab to produkt bardzo popularny i łatwo dostępny, dlatego szybko zdobywa rzesze nowych klientów. W punktach Bafra Kebab klient może zamówić swoje ulubione danie bez konieczności wchodzenia do lokalu, a proces przygotowania na oczach klientów trwa zaledwie kilka minut. To odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie. Sieć jest przykładem na to, że nawet w przygotowanie szybkich dań można włożyć maksimum pasji.

Bafra Kebab przede wszystkim stawia na jakość. Przyczepy gastronomiczne należące do sieci są designerskie i stworzone z dbałością o każdy szczegół. Marka utrzymuje jakość rodem z restauracji, czym chce odczarować postrzeganie tradycyjnego kebabu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że klient może zobaczyć cały proces tworzenia posiłków.

Sweet Gallery - Bafra Kebab - Magazyn Galerie Handlow-2e

Aby utrzymać najwyższą jakość produktów, Bafra Kebab skrupulatnie dobiera dostawców produktów spożywczych. Najważniejszym składnikiem kebabów jest mięso przygotowane specjalnie dla sieci. Na wyjątkowy smak kebabów wpływają też świeże, soczyste warzywa, które dostarczają lokalni dostawcy oraz autorskie sosy tworzone na bazie ziół. Dzięki temu dania mają unikalny i rozpoznawalny smak. Wdrożone przez sieć procedury gwarantują, że w każdym punkcie klienci otrzymają produkty, które znają i uwielbiają.

Marka prowadzi aktywny rozwój w małych i dużych miastach. Punkty najczęściej możemy spotkać przed centrami handlowymi, na osiedlach oraz przy ruchliwych ulicach. Bafra Kebab zyskuje znaczne uznanie w mniejszych miejscowościach, ponieważ integruje lokalną społeczność. Aktualnie sieć liczy 35 punktów sprzedaży, a do końca roku firma Sweet Gallery planuje uruchomić kolejnych 20 punktów.

 


Zobacz najnowszy Magazyn Galerie Handlowe ONLINE

Magazyn Galerie Handlowe - TOP - wrzesień-pazdziernik 2020

 

Źródło: Sweet Gallery

Fotografia: Sweet Gallery

Data publikacji: 10 września 2020