Tempur - Magnolia Park - 1

TEMPUR – pierwszy na Dolnym Śląsku showroom otwarto w Magnolia Park

Od początku listopada klienci Magnolia Park we Wrocławiu mogą odwiedzić pierwszy na Dolnym Śląsku showroom renomowanego producenta materacy, poduszek oraz akcesoriów do spania marki TEMPUR.


TEMPUR to kultowa marka oferująca swoim klientom materace oraz poduszki wytwarzane z pianki termoelastycznej. Ich pierwowzorem był materiał NASA absorbujący przeciążenia podczas startu w kosmos. Na otwarcie pierwszego firmowego showroomu w województwie dolnośląskim marka TEMPUR® wybrała największe w regionie centrum handlowe Magnolia Park. Sklep znajduje się na poziomie +1 i ma ponad 100 mkw. powierzchni.

W Magnolia Park na co dzień dbamy o dobór wyjątkowych marek do grona najemców centrum. W ten sposób oferta, jaką zapewniamy naszym klientom, jest szeroka i unikalna.

– mówi Joanna Sawośko-Duda, z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park

Obecność wiodącego producenta produktów do spania cieszy nas tym bardziej, że do tej pory Tempur nie posiadał własnego showroomu firmowego na Dolnym Śląsku – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

W ofercie salonu znajdziemy łóżka, stelaże, kołdry, pościel, a nawet ręczniki, szlafroki i świece. Bestsellerami i głównymi produktami są jednak poduszki oraz ikoniczne materace, uznane za niezrównane podparcie i dopasowanie się do kształtu ciała. TEMPUR® stawia na wysoką jakość swoich produktów – w ciągu sześćdziesięciu godzin potrzebnych na wyprodukowanie jednego materaca przeprowadzanych jest aż sześćdziesiąt siedem różnych testów, by mieć pewność, że to, co finalnie trafia do klientów, spełnia najwyższe standardy.

Salon TEMPUR® to kolejna nowa marka, która w ostatnim czasie pojawiła się w Magnolia Park. Od maja w Magnolia Park można zrobić zakupy w dwóch nowych salonach optycznych – Kodano oraz Family Optic, sklepie z produktami wyposażenia i aranżacji wnętrz Homla, salonie z ubraniami i akcesoriami marek premium Dante, salonie z ubraniami dla puszystych pań Ulla Popken, relokowanymi oraz odświeżonymi sklepami Ryłko, By o La La oraz Komputronik, a także na stoiskach A.Blikle, Super Prezenty, Wood36, Many Mornings, ING Bank Śląski oraz naleśnikarni Sur La Crepe, natomiast odzież wierzchnią można zostawić w szatni (przy C&A).

Źródło:

Fotografia:

Data publikacji: 28 listopada 2021